top of page

ULUSOY 
RAYLI SİSTEMLER

DUYURULAR

Ulusoy Raylı Sistemler, Railtex 2022' e katılıyor.

Railtex / Infrarail 2022 Standımıza davetlisiniz.
Olympia Londra fuar merkezinde 10 – 12 Mayıs 2022 Tarihleri arasında yapılacak olan uluslararası demiryolu ekipmanı, sistemleri ve hizmetleri fuarı Railtex / Infrarail 2022 fuarında B47 standamıza davetlisiniz.

ULUSOY RAILWAY SYSTEMS UK LTD

Ulusoy Railway System UK Ltd demiryolu elektrifikasyonu alanında faaliyetlerine Londra' da başladı. Dünyanın uzun dekarbonizasyon yolculuğunda İngiltere'den başlayarak insanlığa tüm enerjimizi ve uzmanlığımızı sunmayı hedefliyoruz. Yaşamak için daha iyi bir yer miras bırakmak amacıyla. 

Ulusoy Railway System UK Ltd, demiryollarının modernizasyonunda ve daha ekolojik demiryolu hatlarının inşasında Büyük Britanya demiryollarına katkı sağlayacak.

Birleşmiş Milletler de, Cenevre/İsviçre, Demir Yollları Uzman Gruplar toplantılarına katılıyoruz

Ulusoy Raylı Sistemler, 2-4 Eylül 2020 tarihlerinde Cenevre/İSVİÇRE' de Birleşmiş Milletler ana merkezinde yapılacak Uzman Gruplar toplantılarında Türkiye' yi temsil ediyor. Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Gelişmeler programında yer alan ana başlıklardan biri olan Demiryolu Taşımacılığı bölümü Avrupa, Asya, Uzak Doğu ve Türkiye' den sektörde Uzman Kişilerin ve Ülke temsilcilerinin katılımıyla bu yıl ki ilk toplantısı Eylül 2020 ' de yapılacak. Demiryolu Araçlarının Kalıcı olarak Belirlenmesi konulu Birleşmiş Milletler Uzman Gruplar toplantısı Avrupa başta olmak üzere Dünya Demiryollarında Sektörün gelişimine yön verecek mahiyette çalışmalar ortaya koyuyor

Ulusoy Raylı Sistemler, INNOTRANS 2022' de

Türkiye' nin %100 Yerli ve Milli İlk Katener Sistemleri üreticisi Ulusoy Raylı Sistemler olarak Türk Mühendisliğinin ürünü olan Havai Hat Ekipmanları ve Katener Sistemleri ürünlerimizi Dünya Demiryolu Otoritelerine sunmak üzere 20-23 Eylül 2022 tarihlerinde InnoTrans fuarında yerimizi alacağız.

Ziyaretçilerimizi 22 No' lu Salon, 170 No' lu Standımıza bekliyoruz.   

  • Linkedin
bottom of page