top of page
ARKAPLAN.PNG

KALİTE POLİTİKAMIZ

Modern üretim tesislerinde müşteri memnuniyeti ve insan güvenliği odaklı üretim yapan Ulusoy Raylı Sistemler’ in ana ilkesi; iş süreçlerinin tüm aşamalarında ulusal ve uluslararası standartları benimsemektedir. Müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını ulusal ve uluslararası standart ve şartnamelere uygun olarak en kısa zamanda karşılamayı ve mükemmellik anlayışını içselleştiren Ulusoy Raylı Sistemler, sahip olduğu kalite akreditasyonları ile yurt içindeki saygınlığını yurt dışı pazarda da devam ettirme hedefiyle faaliyet göstermektedir. Yer aldığı projelerde talep edilen şartları ve yasal mevzuatları sağlarken, hep aynı kalitede ürünü üretmeyi taahhüt ederek hizmet vermektedir.

Ulusal ve uluslararası kalite standartlarına uygun üretim yapan Ulusoy Raylı Sistemler ürünlerine uygulamış olduğu rutin ve tip testler, sertifikalar ile de kalitesini belgelendirmiştir. Ürünlerimiz Türk Standartları Enstitüsü (TSE), International Electric Commission (IEC), European Norm (EN) uluslararası standartlarının yanı sıra ISO 45001, ISO 9001 ve ISO 14001 standartlarına göre de uyarlanmaktadır. 
 
Ulusoy Raylı Sistemler, tamamladığı projelerde Yönetim ve Üretim ekibi ve ayrıca ürünlerinin gösterdiği üstün performans ile yüzde yüz müşteri memnuniyeti garanti etmektedir.

  • Linkedin
bottom of page